Harry Potter -uutisia pitkästä aikaa! Seuraavan kirjan nimi tulee CNN:n mukaan olemaan “Harry Potter and the Half Blood Prince” eli vapaasti suomennettuna “Harry Potter ja puoliverinen prinssi”. Mitä sekin sitten tarkoittaa? Ainakaan kyseinen prinssi ei ole Harry eikä Voldemort, kertoo Potter-kirjailija J.K. Rowling. Julkaisupäivästä ei tätä kirjoitettaessa ole vielä mitään tietoa… Ja tämähän on sitten sarjan toiseksi viimeinen kirja, eli loppu jo häämöttää.
Yksin puhelu on todellakin tylsää!!!
Moi pitkäst aikaa!!En oo käynny tääl kahtee kuukautee.Oon lukassu nyt kaikki potterit.Must Jane on ihan kiva alpumi.Mut ehkä indika vie voiton.Mä rakastan kevättä!
Mä oon aina ollu kevät ihminen.. kesällä on musta liian kuuma. O.O Ja talvella liian kylmä. Ja syksyllä liian synkkää. xD Tänäänkin oon pyöräilly.. noin.. 23 km. x) Rakastan pyöräilyä, vaikka melkein kaiken aikani netissä hillunkin. xD
Mä en hirveesti välitä tyttöbändeistä. xD Jos yhtyeessä on n. 14-15 vuotiaita poikia ja ne soittaa hyvää musaa, se on täydellinen bändi. xD
*14-25 vuotiaita
Ouah. O.O Kyllä, olen poikafriikki. xD
Moikka. mäkään en oo käyny täällä nyt viime aikoia… :)
mä en oikeen tiiä… xP
Mä en kanskaa välitä Indicasta.. O.o
ja nyt ku on tyttöbändeistä kyse, nii musta PMMP on iha ok.. :D
Joo, pmmp ja tatu (en jaksa kirjottaa kunnolla xD) on oikeestaan ainott tyttöbändit jotka kolahtaa mulle. xD
xD suorastaan ihme et jotku tyttöbändit kolahtaa sulel xD *naur*
mut ei jane oo kaikkein paras.se yks kappale on vaaaaaaaaaan niiiin paran.nimittäin vip
Öhm, kröhöm. Mitä tarkoitat? *puppyeyes*
mä meen nyt pinseristä vähäks aikaa ettii yhtii kuvii..
Juu, mee. Mä haluun nähä ne. O.O
Uu mama, ei ketään.. xD
oon eka tääl tänään! xD ihme… :D
toka täällä :D
mä en jaksa kirjottaa et oon tääl, ei en oikeesti oo tääl, vaik oon? Ööh..?