Seitsemäs Potter

Kirjoittaja Sami, 1.2.2007

Seitsemännen Harry Potter -kirjan, “Harry Potter and the Deathly Hallows” julkaisupäiväksi ilmoitettiin tänään 21.7.  Tiedossa taas hauskoja kesäisiä lukuhetkiä!

Uusin Harry Potter julki 21. heinäkuuta - HS.fi - Kulttuuri

Jutussa “Seitsemäs Potter” on 873 kommenttia.

Kommentit on jaettu usealle sivulle.
(Tuoreimmat kommentit ovat viimeisellä sivulla)
Katso sivua: « 136 37 38 39 40 41 42 43 [44]

  1. Horace

    Kaikki vaikeni. Ilmeisesti syyllisyydentuntonsa painamina.

  2. Fubuki

    Jaa minkä syyllisyyden tunnon?

  3. Horace

    Sen, etteivät ole vierailleet täällä kuukausiin. Loogista, eikö vain?

  4. Lupin

    Huomenta. Nyt se sitten tuli, sivulla 131 nyt olen. Mo.

  5. Horace

    Luettu. :p

  6. -Ginny-

    Täällähän on elämää.

  7. Horace

    Seitsemännen Potterin kunniaksi. :p Ruhtinaalliset neljä kommenttia lyhyessä ajassa.

  8. pamela

    Vuhuu. Oli ihan uskomaton päivä<<33333 Toni kosi mua!!!!!! Eikä.. Se kysy isipaappuliltakin luvan. Nyt mulla on sormus sormessa ja killtäää. :) ihanaa.
    nyt kulta makaa tos sohvall aja meen pian sen viekkuu :DD

    Anteeks ku mä tänne mutta oli pakko tu tonin koneella ei tuu mesee nii sitte aattelin et te varmaan haluutte tietää::
    meen nyt pisulle ja sitte saa nähä mitä tapahtuu :D onkohan bileet tulossa. toni järkänny jonku yllärin mulle !!

  9. paris

    mä tiedän mikä se on!! siis niinku toni kyl sano etten mä sais kertoa sul, mut ku me kerran ollaan bestiksii ni se on jotkut kauheet pano-orkideat.

  10. paris

    äsh siis orgiat. emmätiiä miten se kirjotetaan ku äikkäki oli 6…

    nyt pitää lähteä gynel. en mä haluais kuvitelkaa nyt joku kauhee ryppynen ukkeli sorkkii teiä bosaa. YÖK!!!1 tuuks mukaan pampsu?

  11. pamela

    oli kyl hauskaa eile. eiks jea? okei, siis me oltiin shoppaamaas parisin kaa ja sit me nähtiin ette arvaa! no parisin eksä parin vuoden takaa! Vittu me kostettiin sille ja se oli niin hyvä ku mä menin sen ohi niinku siitä ja sit sanoin et mitä nois sun housuis on. Sit se katto niitä ja niishä ei ollu mitään. Sit paris, vittu tää on sit hyvä, tuli siihen vesipullon kaa ja kaato sen ‘vahingossa’ sen housuille :D Eksä suuttu, mutta meillä oli hauskaa. Sit parisin nykyinen poikkis osti parisille aivan ubeet stringit. niis on semmonen timantti.

    mä vaadin muuten isiltä et se ostais mulle jonkun kivan vaaleenpunasen ihanan auton. se jo lupas melkein,,<3333333333

  12. pamela

    mut paris, ethän sä missään gynel oo ollu???

  13. paris

    tietty oon. eks sä sit muista ku siis sähä itse sanoit et mun pitäis mennä lääkäril! Sillon ku oltiin saunas ja sä hokasit sen vitun paiseen mun klides. xDxD Eks oikeesti muista??+

Kommentit on jaettu usealle sivulle.
(Tuoreimmat kommentit ovat viimeisellä sivulla).
Katso sivua: « 136 37 38 39 40 41 42 43 [44]

Kirjoita kommentti


Tämä linkki on ansa roskapostittajille.